food truck & samochody gastronomiczne

produkcja, wyposażenie i serwis

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

szeroki zakres możliwości


Przyczepy gastronomiczne - realizacje

Nie musisz wynajmować całego lokum, by założyć restaurację swoich marzeń. Sprawdź oferowane przez nas przyczepy gastronomiczne, które zawierają pełne wyposażenie potrzebne do przygotowywania wspaniałych dań. Zaskocz wszystkich swoimi kreacjami kulinarnymi i połączeniami smaków i rozpocznij karierę jako szef kuchni z naszą przyczepą gastronomiczną.

Przyczepa gastronomiczna jako inwestycja w przyszłość

Dla osób, które marzą o karierze szefa kuchni, ostatecznym celem jest założenie poważanej restauracji. Niestety, wynajęcie lokum, zatrudnienie kelnerów oraz wymagania inwestorów często są zbyt dużym wyzwaniem dla młodych pasjonatów kuchni. Dobrym rozwiązaniem może być zatem przyczepa gastronomiczna, która eliminuje wymienione wyżej stresujące elementy pracy w kuchni, zostawiając tylko kreatywność i pasję gotowania.

Oszczędność pieniędzy to nie jedyny plus, jaki wynika z pracowania w przyczepie gastronomicznej. Szef kuchni, który zdecyduje się na takie miejsce pracy, ma również szansę decydować o wszystkich aspektach swojego biznesu. Jest to niezwykle ważne szczególnie w przypadku formułowania menu oraz sezonowych menu. W restauracjach są to czynniki często dyktowane przez inwestorów oraz partnerów biznesowych, co ogranicza kreatywność i chęć eksperymentowania młodych pasjonatów.

Mobilna kuchnia jako inwestycja w siebie

Kolejnym plusem, o którym warto wspomnieć, jest mobilność restauracji. Dzięki temu szef kuchni ma okazję podróżować zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Jest to o tyle ważne, ponieważ restauracja na kółkach może dotrzeć do nowych Klientów, co pomaga w zdobyciu sławy i pieniędzy. To również idealny sposób na poznanie regionalnych przysmaków, składników i podejścia ludzi do gotowania smacznych, tradycyjnych potraw.

Mówi się, że podróże kształcą, a praca uczy. Dzięki naszym produktom, kucharz ma szansę upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Ponieważ jedyna rzecz, która jest bardziej pożądana od pracy, którą się kocha, jest połączenie pracy, którą się kocha, ze wspaniałymi podróżami po wszystkich zakątkach świata.

Przyczepa biurowa


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 601 418 525

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Firma Anovotti to doświadczony producent samochodów gastronomicznych. Od wielu lat tworzymy food trucki, dbając o to, aby spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Każdy food truck producent wyposaża w system zimnej i ciepłej wody, dzięki któremu możliwe jest spełnienie wymaganych warunków sanitarnych.

Wszystkie samochody gastronomiczne znajdujące się w naszej ofercie wykonywane są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży pojazdów food truck.

Budując przyczepy gastronomiczne producent troszczy się zarówno o ich niezawodność, bezpieczeństwo, użyteczność, jak i atrakcyjny wygląd.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwi±zań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.