food truck & samochody gastronomiczne

produkcja, wyposażenie i serwis

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

szeroki zakres możliwości


Food Truck - realizacje

Spełnij swoje marzenia kulinarne z produkowanymi przez nas specjalistycznymi autami. Jeśli pragniesz zacząć swoją karierę jako szef kuchni, idealnym rozwiązaniem jest food truck. Producent food trucków powinien zadbać o to, by wszystkie gastronomiczne pojazdy były sprawne i przygotowane na wszystko. Właśnie dlatego warto wybrać nas – w naszym samochodzie spełnisz się jako pasjonat gastronomii i wyruszysz w kulinarną podróż swojego życia.

Food trucki jako restauracje godne XXI wieku

Choć produkcja pojazdów gastronomicznych nie jest zjawiskiem nowym, ich popularność w ostatnich latach wielokrotnie wzrosła. Ich wszechstronność pozwala młodym, aspirującym szefom kuchni na zademonstrowanie swojego kunsztu oraz kreatywności bez potrzeby wynajmowania lokalu. To z kolei wiąże się z popularyzacją kuchni hybrydowej, która łączy ze sobą elementy tradycyjnych dań oraz technik gotowania występujących w różniących się od siebie kulturowo krajach.

To właśnie w pewnej mierze dzięki food truckom zawdzięczamy dodawanie azjatyckich składników do zachodnich dań. Wielu nie znałoby takich smaków, jak burger z krewetek, czy stek marynowany w mieszance chińskiego sosu sojowego, japońskiego wina mirin i koreańskiej pasty gochujang, gdyby nie rewolucja food truckowa.

Mobilność i swoboda w połączeniu z pracą

Należy pamiętać iż pojazd gastronomiczny jest nie tylko miejscem pracy, ale również środkiem transporty. Auto produkowane są w taki sposób, by mogły przemierzyć codziennie wiele kilometrów, bez uszkodzenia sprzętu. Dla szefów kuchni jest to okazja na podróże kulinarne, które pozwolą na poznanie nowych smaków i doszlifowanie sezonowych menu, jakie są przez nich produkowane.

Przenośna kuchnia oznacza również, iż właściciel ma okazję zaprezentować swoje twory w różnych miastach. Wielu szefów kuchni, którzy podróżują autem gastronomicznym, często modyfikuje swoje przepisy, używając regionalnych składników oraz technik. Jest to wspaniały ukłon w stronę miejscowej gawiedzi, oraz szansa na to, by jego biznes mógł rosnąć na sile.

Sprinter Burger Arena
Pizza Renault
Iveco Naleśniki
Mercedes Seasons
Iveco Mutant Burger
Sprinter Burrito
Iveco Dalmacija
Sprinter Pizza
Sprinter Food Paka
Sprinter Makarun
Sprinter Wuszt


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 601 418 525

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Firma Anovotti to doświadczony producent samochodów gastronomicznych. Od wielu lat tworzymy food trucki, dbając o to, aby spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Każdy food truck producent wyposaża w system zimnej i ciepłej wody, dzięki któremu możliwe jest spełnienie wymaganych warunków sanitarnych.

Wszystkie samochody gastronomiczne znajdujące się w naszej ofercie wykonywane są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży pojazdów food truck.

Budując przyczepy gastronomiczne producent troszczy się zarówno o ich niezawodność, bezpieczeństwo, użyteczność, jak i atrakcyjny wygląd.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwi±zań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.