food truck & samochody gastronomiczne

produkcja, wyposażenie i serwis

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

szeroki zakres możliwości


Oferta

Sprawdź naszą bogatą ofertę przenośnych pomieszczeń oraz mobilnych miejsc pracy. Jeśli food trucki lub kontenery eventowe są wymagane do rozwoju Twojej kariery lub firmy, zgłoś się do nas. Posiadamy również przyczepy gastronomiczne, wystawowe i biurowe, dzięki którym rozkręcisz swój biznes bez konieczności wynajmowania powierzchni pracowniczej.

Food trucki na dobry start

Jako aspirujący szef kuchni trudno jest utrzymać własną gastronomię wynajmując restaurację lub pub. Dobrym rozwiązaniem na dobry start jest food truck – to dzięki niemu będziesz mógł spełniać swoją pasję bez konieczności opłacania drogiego lokum. Skupisz się na tym, co dla Ciebie najważniejsze, czyli na przyrządzaniu wspaniałych, niecodziennych potraw, które pokochają wszyscy.

Należy pamiętać, iż food truck to również samochód, co pozwala podróżować po świecie i demonstrować swoje sezonowe menu w wielu krajach i miastach. Mobilność jest szczególną zaletą dla ludzi wolnych duchem, którzy chcą przemierzać świat w poszukiwaniu inspiracji do swoich dań.

Warto wspomnieć również o food trucku, który bazuje na skuterze firmy Piaggio, stworzonego dla osób, które nie potrzebują dużej przestrzeni gastronomicznej. Dla tych, którzy marzą o założeniu niewielkiego przedsięwzięcia, konstrukcja Piaggio będzie idealnym wyborem.

Przyczepy użytkowe oraz kontenery eventowe

Oferujemy kontenery eventowe przyczepy gastronomiczne, biurowe oraz wystawowe. Przyczepy biurowe oraz gastronomiczne pozwalają na stworzenie pomieszczenia, które będzie funkcjonowało jako biuro, jadalnia lub inne wyznaczone przez firmę miejsce. Mogą one również służyć jako biuro przenośne, jeśli wymagany jest wyjazd służbowy.

Przyczepy wystawowe często są nabywane do celów reklamowych. Dzięki nim można również organizować wystawy, w tym również wystawy artystyczne. Wariant ten to także świetna okazja dla podróżujących trubadurów i artystów cyrkowych, którzy pragną zademonstrować swoje niezwykłe talenty.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kontenery eventowe, które zwiastują zmianę podejścia do imprez na świeżym powietrzu. Kontenery eventowe są bowiem hybrydą pomiędzy zabawą w zamkniętym pomieszczeniu oraz na zewnątrz.

Food truck
Przyczepy gastronomiczne
Przyczepy biurowe
Przyczepy wystawowe
Kontenery eventowe
Piaggio
Citroen HY


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 601 418 525

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Firma Anovotti to doświadczony producent samochodów gastronomicznych. Od wielu lat tworzymy food trucki, dbając o to, aby spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Każdy food truck producent wyposaża w system zimnej i ciepłej wody, dzięki któremu możliwe jest spełnienie wymaganych warunków sanitarnych.

Wszystkie samochody gastronomiczne znajdujące się w naszej ofercie wykonywane są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży pojazdów food truck.

Budując przyczepy gastronomiczne producent troszczy się zarówno o ich niezawodność, bezpieczeństwo, użyteczność, jak i atrakcyjny wygląd.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwi±zań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.