food truck & samochody gastronomiczne

produkcja, wyposażenie i serwis

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

szeroki zakres możliwości


Producent przyczep gastronomicznych i przyczep handlowych

Jesteśmy producentem wysokiej jakości food trucków, przyczep handlowych i gastronomicznych. Wyposażamy je kompleksowo w zabudowę meblową oraz profesjonalny sprzęt do gotowania. Nasze pojazdy produkowane są na indywidualne zamówienie klienta, są zatem dopasowane do jego potrzeb, co znacząco wpływa na komfort pracy w food trucku. Aktywnie bierzemy udział w wystawach międzynarodowych, na których prezentowane przez nas przyczepy gastronomiczne i pozostałe pojazdy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jeśli zatem interesuje Państwa produkowana na indywidualne zamówienie przyczepa gastronomiczna, sprzedam naprawdę wysokiej klasy sprzęt.

Niezawodne przyczepy gastronomiczne – niezawodny producent

Przyczepy gastronomiczne, przyczepy handlowe posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające je do handlu żywnością. Produkujemy również: mobilne lodziarnie, rowery gastronomiczne, stoiska handlowe, przyczepy i kontenery w stylu retro oraz inne pojazdy handlowe. Jako doświadczony i uznany producent przeczep gastronomicznych używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów, części oraz urządzeń. Dzięki temu nasze produkty działają bezawaryjnie przez długi czas, pozwalając Państwu rozwijać swój biznes. Dziękujemy za zaufanie wszystkim naszym klientom i zapraszamy do zapoznania się z ofertą na przyczepy gastronomiczne – producent taki jak my, to gwarancja wysokiej satysfakcji.


Informacje

Jeżli maja Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 601 418 525

lub mogą Paśstwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Firma Anovotti to doświadczony producent samochodów gastronomicznych. Od wielu lat tworzymy food trucki, dbając o to, aby spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Każdy food truck producent wyposaża w system zimnej i ciepłej wody, dzięki któremu możliwe jest spełnienie wymaganych warunków sanitarnych.

Wszystkie samochody gastronomiczne znajdujące się w naszej ofercie wykonywane są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży pojazdów food truck.

Budując przyczepy gastronomiczne producent troszczy się zarówno o ich niezawodność, bezpieczeństwo, użyteczność, jak i atrakcyjny wygląd.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.